Střechy šikmé i ploché

Střechy šikmé i ploché

Společnost Stavby Lumaro s.r.o. - stavby Ostrava dodává prvotřídní stavby na klíč včetně realizace kompletních střech.
Stavební divize Kleos s.r.o. - střechy Ostrava, která je součástí společnosti Stavby Lumaro s.r.o. - stavby Ostrava  se specializuje  více než 12 let na stavbu všech typů střech.  Působíme především v regionu Ostravska, ale i v rámci celé České republiky.

Dodáváme krovy klasiké i krovy na míru. Krovy opracované CNC strojem i krovy ze styčníkových vazníků.

Pro stavbu střech  jsme vybaveni speciální mechanizací, která nám umožňuje Vaši střechu dodat velmi rychle, efektivně a v nejvyšší kvalitě. Náš tým tvoří speciálně vyškolení pracovníci, kteří jsou specializováni na tesařské, klepmířské i pokrývačské práce. Střechy prováděné naší firmou jsou kompletní dodávky, tzv. "na klíč". K realizaci používáme materiály pouze té nejvyšší  kvality, které vyžadují specifické technologie zpracování. Firma je držitelem autorizace na montáže a certifikátů na zpracované materiály, což zaručuje maximální kvalitu a možnost poskytnutí dlouhodobých záručních lhůt.

Máme za sebou stovky úspěšných realizací staveb střech pro novostavby, tak i na rekonstrukce a opravy všech typů střech. Zhotovíme Vám od klasické sedlové přes valbovou střechu až po obytnou střešní nástavbu  panelového domu.  Kvalitu naši práce nejen v oblasti konstrukce a zhotovení střech, ale i kompletní stavební činnosti můžete posoudit v sekci reference.

Tesařství a krovy

Provádíme veškeré práce spojené se stavbou střechy - pokrývačské, klempířské a tesařské práce.  Zajistíme kompletní servis od cenové nabídky, která je zdarma, přes návrh vhodné krytiny až po komplexní dodávku celé střechy.

Proč vybrat krov a střechu od společnosti Stavby Ostrava?

Pro stavbu střechy svépomocí:

 

STŘEŠNÍ KRYTINY

Dodáváme a montujeme všechny typy střešních krytin jak na střechy ploché, tak střechy šíkmé a to včetně všech doplňků, klempířských prvků a okapových systémů. Dále nabízíme nátěry a opravy plochých střech.

Na střechy dodáváme tyto střešní krytiny:

 

NADKROKEVNÍ IZOLACE

Nadkrokevní zateplení je logickým vyústěním trendu přiznávání krokevních prvků v interiérech a minimalizace tepelných mostů.

Kromě vizuálního efektu má střecha provedená systémem nadkrokevního zateplení ještě efekt funkční. Takto provedená střecha, dobře navržená, nevystavuje nosné prvky střechy - krokve - riziku dlouhodobého vystavení vlhkosti vznikající kondenzací. V interiérech objektů, kde jsou krokve umístěny, je prakticky stálá teplota a poměrně malé výkyvy z pohledu relativní vlhkosti.

Oproti tomu krokev umístěná v klasické šikmé střeše je vystavena rozhodně větším teplotním i vlhkostním výkyvům, její vlhkost meziročně kolísá s množstvím kondenzátu v tepelné izolaci. Při dobrém řešení detailů střechy z pohledu tepelných mostů - štítová zeď, nadezdívky pod krokvemi ve styku se střešní konstrukcí apod., je nadkrokevní skladba z pohledu tepelných mostů volbou vynikající, tedy s tepelnými mosty minimalizovanými.

Další výhodou je získání většího prostoru v interiéru a jeho členění.

 

Podívejte se jak jsme realizovali kompletní pasivní dřevostavbu s nadkrokevní izolací.

Video jak staví dům stavby Lumaro

 

Stavby ostrava nabízí i další služby v oblasti realizace střech

Pro bytová družstva i vlastníky obytných domů zhotovíme  nástavby plochých střech panelových a bytových domů včetně komplexního projektového řešení.

Namontujeme libovolné typy střešních oken dle výběru a požadavků zákazníka.

Opravíme starší komíny, zajistíme montáže hromosvodů a příslušné revize. Zajistíme také montáž solárních panelů, vzduchotechniky, klimatizace a odsávání.

 

Podívejte se také na naše reference, ukázky realizovaných staveb nebo si virtuálně prohlédněte náš ukázkový dům